10 sierpnia 2016

Nagrody i wyróżnienia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że GRUPA CENTRUM Sp. z o.o. po raz kolejny znalazła się w elitarnym "KLUBIE GAZEL BIZNESU" – gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Nagroda została przyznana przez redakcję dziennika "Puls Biznesu" i Coface Poland, za bardzo dobre wyniki finansowe, dynamikę w rozwoju i rzetelność w biznesie.

Firmy, które chcą zgłosić swoje uczestnictwo muszą publikować swoje wyniki finansowe w ciągu ostatnich trzech lat w Monitorze Polskim B oraz złożyć je do akt rejestrowych firmy. Drugim warunkiem do spełnienia jest wykazanie dodatniego wyniku finansowego z trzech ostatnich lat. Stosunkowo długi, przeciągu którego firma musi wykazać dodatni wynik finansowy, w bardzo wysokim stopniu gwarantuje, że jest ona dobrze zarządzana i odpowiednio dostosowana do specyfiki Polskiego rynku w danym czasie.

 

Miło nam poinformować, że GRUPA CENTRUM Sp. z o.o. jest laureatem programu "Przedsiebiorstwo FAIR PLAY". Certyfikat ten przyznawany jest firmom, które działają zgodnie z prawem, przestrzegają zasady etyki, a ponadto wyróżniają się dobrymi relacjami z konkurencją, klientami, pracownikami oraz społecznością lokalną.

• w swej działalności kierują się uczciwością, rzetelnością i lojalnością,
• nie obawiają się trudnych i skomplikowanych zleceń,
• potrafią usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów,
• wzorowo wywiązujące się ze swoich zobowiązań wobec dostawców

Konkurs "Przedsiębiorstwo Fair Play" organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą i Fundację "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym".